Söker du någon?

Här nedan hittar du alla som jobbar på Nordic PM. Är du hyresgäst och vill göra felanmälan eller har andra frågor så hittar du kontaktuppgifter för din fastighet via sidan För hyresgäster.

Group 7Created with Sketch.

Kontakta oss

Medarbetare

Avdelning
Allan Högberg

Fastighetsförvaltning

Fastighetsförvaltare

070-254 34 32
allan.hogberg@nordicpm.se
Amanda Ström

Fastighetsförvaltning

Förvaltningsadministratör

076-145 80 47
amanda.strom@nordicpm.se
Anders Arleteg

Fastighetsförvaltning, Företagsledning

Förvaltningschef

073-809 80 54
anders.arleteg@nordicpm.se
Anders Larsson

Fastighetsförvaltning

Teknisk förvaltare

070-516 80 11
anders.larsson@nordicpm.se
Anders Nilsson

Fastighetsförvaltning

Byggledare

070-346 80 51
anders.nilsson@nordicpm.se
Anna Johansson

Uthyrning & Marknad

Lokaluthyrare

073-253 46 12
anna.johansson@nordicpm.se
Anna Richter

Ekonomi & IT

Redovisningsekonom

070-663 80 28
anna.richter@nordicpm.se
Annika Karlsson

Ekonomi & IT

Redovisningschef

070-878 97 95
annika.karlsson@nordicpm.se
Arvid Gadelius

Ekonomi & IT

Redovisningsekonom

076-136 80 19
arvid.gadelius@nordicpm.se
Benny Håkansson

Fastighetsförvaltning

Teknisk förvaltare

070-213 21 20
benny.hakansson@nordicpm.se
Bernt Östman

Fastighetsförvaltning

Driftledare

070-335 65 99
bernt.ostman@nordicpm.se
Bo Gustavsson

Fastighetsförvaltning

Fastighetstekniker

072-556 80 50
bo.gustavsson@nordipm.se
Bo Heimer

Fastighetsförvaltning

Projektledare

073- 505 75 87
bo.heimer@nordicpm.se
Bosse Tjälldén

Fastighetsförvaltning

Fastighetsförvaltare

076-101 93 40
bosse.tjallden@nordicpm.se
Charlotte Ehrenborg

Uthyrning & Marknad

Marknad & Kommunikation

073-068 08 11
charlotte.ehrenborg@nordicpm.se
Daniel Hansson

Fastighetsförvaltning

Fastighetsförvaltare

070-392 80 33
daniel.hansson@nordicpm.se
Daniel Nordström Pettersson

Fastighetsförvaltning

Drifttekniker

073-809 80 39
daniel.n.pettersson@nordicpm.se
Desiree Anger

Ekonomi & IT, Företagsledning

Ekonomichef

070-587 85 22
desiree.anger@nordicpm.se
Dwan Zara

Fastighetsförvaltning

Fastighetsförvaltare

073-810 80 29
dwan.zara@nordicpm.se
Elisabeth Aste

Ekonomi & IT

Redovisningsekonom

073-021 72 10
elisabeth.aste@nordicpm.se
Eveli Alderfalk

Fastighetsförvaltning

Fastighetstekniker

070-569 80 40
eveli.alderfalk@nordicpm.se
Finn Offergaard

Ekonomi & IT

IT-system

070-594 94 17
finn.offergaard@nordicpm.se
Fredrik Oddshammar

Fastighetsförvaltning

Centrumchef

070-871 07 90
fredrik.oddshammar@nordicpm.se
Gabriella Kyling

HR

Kontorsansvarig

070-390 80 04
gabriella.kyling@nordicpm.se
Gustav Sandell

Fastighetsförvaltning

Förvaltningsadministratör

070 - 337 80 67
gustav.sandell@nordicpm.se
Hannah Eriksson

Uthyrning & Marknad

Lokaluthyrare

073-427 11 66
hannah.eriksson@nordicpm.se
Henrik Messfeldt

Fastighetsförvaltning

Fastighetstekniker

070-248 65 50
henrik.messfeldt@nordicpm.se
Håkan Gillisson

Fastighetsförvaltning

Projektledare

073-084 27 61
hakan.gillisson@nordicpm.se
Håkan Grubbström

Fastighetsförvaltning

Teknisk förvaltare

072-531 75 57
hakan.grubbstrom@nordicpm.se
Jeanette Öhrn

Företagsledning

VD

070-390 88 68
jeanette.ohrn@nordicpm.se
Jelena Basalic

HR

Lön- & ekonomiadministratör

076-126 80 09
jelena.basalic@nordicpm.se
Jennifer Sander

Administration

Förvaltningsadministratör

070-286 71 10
jennifer.sander@nordicpm.se
Jesper Björkman

Fastighetsförvaltning

Fastighetsförvaltare

070-585 55 28
jesper.bjorkman@nordicpm.se
Jesper Svensson

Fastighetsförvaltning

Fastighetsförvaltare

072-402 58 96
jesper.svensson@nordicpm.se
Joakim Orthén

Företagsledning

Affärsutvecklingschef

070-254 06 01
joakim.orthen@nordicpm.se
Joel Uvesjö

Fastighetsnära tjänster

Ansvarig för Fastighetsnära tjänster

070-816 35 55
joel.uvesjo@nordicpm.se
Johan Hansen

Fastighetsförvaltning

Teknisk förvaltare

070-583 24 10
johan.hansen@nordicpm.se
Johan Thermaenius

Företagsledning

Fastighetstransaktioner & Analyschef, Fastighetsutvecklingschef

073-387 18 14
johan.thermaenius@nordicpm.se
Johanna Cook

Administration

Förvaltningsadministratör

073-818 80 56
johanna.cook@nordicpm.se
Josephine Sörman

Administration

Förvaltningsadministratör, föräldraledig

josephine.sorman@nordicpm.se
Jörgen Söderlund

Fastighetsförvaltning

Teknisk förvaltare

070-220 81 75
jorgen.soderlund@nordicpm.se
Kenneth Larsson

Fastighetsförvaltning

Drifttekniker

070-542 80 25
kenneth.larsson@nordicpm.se
Kino Essa

Fastighetsförvaltning

Fastighetstekniker

070-526 80 20
kino.essa@nordicpm.se
Kjell-Ove Vikström

Fastighetsförvaltning

Drifttekniker

070-544 80 18
kjell-ove.vikstrom@nordicpm.se
Lars Asplund

Fastighetsförvaltning

Teknisk förvaltare

076-766 80 46
lars.asplund@nordicpm.se
Linda Genborg

Uthyrning & Marknad

Marknadsassistent

073-382 80 26
linda.genborg@nordicpm.se
Lisa Fredholm

Fastighetsförvaltning

Fastighetsförvaltare

070-231 44 30
lisa.fredholm@nordicpm.se
Magnus Hedberg

Fastighetsförvaltning

Teknisk förvaltare

070-811 09 89
magnus.hedberg@nordicpm.se
Malin Eklund

Fastighetsförvaltning

Fastighetsförvaltare

070-312 80 53
malin.eklund@nordicpm.se
Mathilda Reinius

Företagsledning, HR

HR Chef

070-225 95 08
mathilda.reinius@nordicpm.se
Mats Berggren

Fastighetsförvaltning

Fastighetstekniker

070-511 80 14
mats.berggren@nordicpm.se
Mats Brink

Fastighetsförvaltning

Drifttekniker

073-810 80 48
mats.brink@nordicpm.se
Mats Gunnarsson

Fastighetsförvaltning

Fastighetsförvaltare

070-896 32 00
mats.gunnarsson@nordicpm.se
Mattias Wennmark

Administration

Förvaltningsassistent /Marknad

0703-75 80 43
mattias.wennmark@nordicpm.se
Nick Sköld

Fastighetsförvaltning

Drifttekniker

073-806 80 36
nick.skold@nordicpm.se
Niklas Norlin

Uthyrning & Marknad

Lokaluthyrare

070-373 80 23
niklas.norlin@nordicpm.se
Ola Jonsson

Fastighetsförvaltning

Förvaltningschef

073 - 396 09 70
ola.jonsson@nordicpm.se
Ove Knutsson

Fastighetsförvaltning

Teknisk förvaltare

070-282 70 31
ove.knutsson@nordicpm.se
Paul Borg

Fastighetsförvaltning

Drifttekniker

070- 366 80 82
paul.borg@nordicpm.se
Petter Engvall

Fastighetsförvaltning

Förvaltningsadministratör

073-993 40 65
petter.engvall@nordicpm.se
Ragnhild Sjöberg

Uthyrning & Marknad

Lokaluthyrare

076-854 85 42
ragnhild.sjoberg@nordicpm.se
Robert Rosin

Fastighetsförvaltning

Drifttekniker

070-323 80 15
robert.rosin@nordicpm.se
Sara Hornelius

Ekonomi & IT

Redovisningsekonom, föräldraledig

sara.hornelius@nordicpm.se
Sara Olsson

Fastighetsförvaltning

Fastighetsförvaltare

070-597 66 34
sara.olsson@nordicpm.se
Sarhadon Issa

Uthyrning & Marknad

CAD designer

076-118 87 45
sarhadon.issa@nordicpm.se
Sebastian Gillisson

Fastighetsförvaltning

Fastighetstekniker

076-022 75 75
sebastian.gillisson@nordicpm.se
Stefan Andersson

Fastighetsförvaltning

Teknisk förvaltare

076-823 77 80
stefan.andersson@nordicpm.se
Terence D’Arcy

Fastighetsförvaltning

Teknisk förvaltare

070-232 64 94
terence.darcy@nordicpm.se
Thomas Molin

Fastighetsförvaltning

Byggledare

073-511 11 09
thomas.molin@nordicpm.se
Thomas Olofsson

Fastighetsförvaltning

Drifttekniker

070-270 36 44
thomas.olofsson@nordicpm.se
Tomas Lindqvist

Fastighetsförvaltning

Fastighetstekniker

070-243 02 92
tomas.lindqvist@nordicpm.se
Ulrica Sjölund

Företagsledning, Uthyrning & Marknad

Lokaluthyrningschef

070-656 80 14
ulrica.sjolund@nordicpm.se
Åsa Cheung

Administration

Förvaltningsadministratör

072-707 80 27
asa.cheung@nordicpm.se
Örjan Johansson

Fastighetsförvaltning

Fastighetstekniker

076-322 31 58
orjan.johanson@nordicpm.se