Söker du någon?

Här nedan hittar du alla som jobbar på Nordic PM. Är du hyresgäst och vill göra felanmälan eller har andra frågor så hittar du kontaktuppgifter för din fastighet via sidan För hyresgäster.

Group 7Created with Sketch.

Kontakta oss

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Medarbetare

Avdelning
Amanda Blomkvist

Fastighetsförvaltning

Fastighetsförvaltare, Stockholm

070-312 80 53
amanda.blomkvist@nordicpm.se
Anders Arleteg

Fastighetsförvaltning, Företagsledning

Förvaltningschef, Stockholm

073-809 80 54
anders.arleteg@nordicpm.se
Anders Larsson

Fastighetsförvaltning

Teknisk förvaltare, Stockholm

070-516 80 11
anders.larsson@nordicpm.se
Andreas Lindström

Fastighetsförvaltning

Driftchef, Stockholm

070-218 62 15
andreas.lindstrom@nordicpm.se
Anette Larsson

Administration

Förvaltningsadministratör, Stockholm

076-113 78 35
anette.larsson@nordicpm.se
Anna Richter

Ekonomi

Redovisningsekonom, Stockholm

070-663 80 28
anna.richter@nordicpm.se
Annika Karlsson

Ekonomi

Redovisningschef, Stockholm

070-878 97 95
annika.karlsson@nordicpm.se
Benny Håkansson

Fastighetsförvaltning

Teknisk förvaltare, Helsingborg

070-213 21 20
benny.hakansson@nordicpm.se
Bernt Östman

Fastighetsdrift

Driftchef, Stockholm

070-335 65 99
bernt.ostman@nordicpm.se
Bo Gustavsson

Fastighetsdrift

Fastighetstekniker, Stockholm

072-556 80 50
bo.gustavsson@nordicpm.se
Charlotte Ehrenborg

HR, Marknad & IT

Marknadsansvarig, Stockholm

072-711 14 38
charlotte.ehrenborg@nordicpm.se
Claes Boström

Fastighetsdrift

Fastighetstekniker, Stockholm

072-555 09 16
claes.bostrom@nordicpm.se
Daniel Hansson

Fastighetsförvaltning

Fastighetsförvaltare, Helsingborg

070-392 80 33
daniel.hansson@nordicpm.se
Daniel Nordström Pettersson

Fastighetsförvaltning

Teknisk förvaltare, Södertälje

073-809 80 39
daniel.n.pettersson@nordicpm.se
Desiree Anger

Ekonomi, Företagsledning

Ekonomichef, Stockholm

070-587 85 22
desiree.anger@nordicpm.se
Dwan Zara

Fastighetsförvaltning

Fastighetsförvaltare, Stockholm

073-810 80 29
dwan.zara@nordicpm.se
Elisabeth Aste

Ekonomi

Redovisningsekonom, Stockholm

073-021 72 10
elisabeth.aste@nordicpm.se
Eveli Alderfalk

Fastighetsdrift

Fastighetstekniker, Södertälje

070-569 80 40
eveli.alderfalk@nordicpm.se
Finn Offergaard

HR, Marknad & IT

IT-system, Stockholm

070-594 94 17
finn.offergaard@nordicpm.se
Fredrik Fängström

Fastighetsdrift

Driftledare, Stockholm

073 075 82 25
fredrik.fangstrom@nordicpm.se
Gustav Arvidsson

Fastighetsdrift

Fastighetstekniker, Stockholm

073-068 08 11
gustav.arvidsson@nordicpm.se
Henrik Messfeldt

Fastighetsdrift

Fastighetstekniker, Karlstad

070-248 65 50
henrik.messfeldt@nordicpm.se
Husein Useini

Fastighetsdrift

Fastighetstekniker, Stockholm

076-136 57 11
husein.useini@nordicpm.se
Håkan Grubbström

Fastighetsförvaltning

Teknisk förvaltare, Umeå

072-531 75 57
hakan.grubbstrom@nordicpm.se
Jeanette Öhrn

Företagsledning

VD, Stockholm

070-390 88 68
jeanette.ohrn@nordicpm.se
Jelena Basalic

HR, Marknad & IT

Löne- och ekonomiadministratör, Stockholm, föräldraledig

jelena.basalic@nordicpm.se
Jennifer Sander

Administration

Förvaltningsadministratör, Stockholm

070-286 71 10
jennifer.sander@nordicpm.se
Jesper Björkman

Fastighetsförvaltning

Fastighetsförvaltare, Dalarna

070-585 55 28
jesper.bjorkman@nordicpm.se
Jesper Holmström

Fastighetsförvaltning

Förvaltningschef, Stockholm

070-297 58 50
jesper.holmstrom@nordicpm.se
Jessica Fredriksson

Fastighetsförvaltning, Ledningsgrupp

Operativ Chef, Stockholm

070-456 30 27
jessica.fredriksson@nordicpm.se
Jimmy Ring

Fastighetsdrift

Drifttekniker, Stockholm

073-699 11 14
jimmy.ring@nordicpm.se
Joakim Orthén

Fastighetsförvaltning

Affärsutvecklingschef, Stockholm

070-254 06 01
joakim.orthen@nordicpm.se
Johan Hansen

Fastighetsförvaltning

Teknisk förvaltare, Stockholm

070-583 24 10
johan.hansen@nordicpm.se
Johan Thermaenius

Företagsledning

Transaktions-analyschef och utvecklingschef, Stockholm

073-387 18 14
johan.thermaenius@nordicpm.se
Josephine Sörman

Administration

Förvaltningsadministratör, Stockholm, föräldraledig

josephine.sorman@nordicpm.se
Jörgen Söderlund

Fastighetsförvaltning

Teknisk förvaltare, Karlstad

070-220 81 75
jorgen.soderlund@nordicpm.se
Kenneth Larsson

Fastighetsdrift

Drifttekniker, Stockholm

070-542 80 25
kenneth.larsson@nordicpm.se
Kino Essa

Fastighetsdrift

Fastighetstekniker, Södertälje

070-526 80 20
kino.essa@nordicpm.se
Kjell-Ove Vikström

Fastighetsdrift

Drifttekniker, Stockholm

070-544 80 18
kjell-ove.vikstrom@nordicpm.se
Lars Asplund

Fastighetsförvaltning

Fastighetsförvaltare, Södertälje

076-766 80 46
lars.asplund@nordicpm.se
Linda Genborg

HR, Marknad & IT

Marknadsassistent, Stockholm

073-382 80 26
linda.genborg@nordicpm.se
Linnea Minten

Uthyrning

Lokaluthyrare, Stockholm

070-266 70 37
linnea.minten@nordicpm.se
Lisa Fredholm

Fastighetsförvaltning

Fastighetsförvaltare, Karlstad

070-231 44 30
lisa.fredholm@nordicpm.se
Mathilda Reinius

Företagsledning, HR, Marknad & IT

HR-chef, Stockholm

070-225 95 08
mathilda.reinius@nordicpm.se
Mats Berggren

Fastighetsdrift

Fastighetstekniker, Helsingborg

070-511 80 14
mats.berggren@nordicpm.se
Mats Brink

Fastighetsdrift

Drifttekniker, Stockholm

073-810 80 48
mats.brink@nordicpm.se
Mattias Wennmark

HR, Marknad & IT

Marknadskoordinator, Stockholm

0703-75 80 43
mattias.wennmark@nordicpm.se
Niklas Norlin

Uthyrning

Lokaluthyrare, Stockholm

070-373 80 23
niklas.norlin@nordicpm.se
Ola Jonsson

Fastighetsförvaltning

Förvaltningschef, Stockholm

073 - 396 09 70
ola.jonsson@nordicpm.se
Paul Borg

Fastighetsdrift

Drifttekniker, Stockholm

070- 366 80 82
paul.borg@nordicpm.se
Peter Svensson

Fastighetsdrift

Drifttekniker, Stockholm

073-076 21 33
peter.svensson@nordicpm.se
Petter Engvall

Administration

Förvaltningsadministratör, Stockholm

073-993 40 65
petter.engvall@nordicpm.se
Rayd Ribeh

Fastighetsdrift

Fastighetstekniker, Stockholm

073-032 72 50
rayd.ribeh@nordicpm.se
Robert Rosin

Fastighetsdrift

Drifttekniker, Stockholm

070-323 80 15
robert.rosin@nordicpm.se
Robert Valentin

Fastighetsdrift

Fastighetstekniker, Stockholm

072-369 56 30
robert.valentin@nordicpm.se
Sara Hornelius

Ekonomi

Redovisningsekonom, Stockholm

076-535 80 44
sara.hornelius@nordicpm.se
Sara Olsson

Uthyrning

Lokaluthyrare, Stockholm, föräldraledig

sara.olsson@nordicpm.se
Sarhadon Issa

HR, Marknad & IT

CAD-designer, Stockholm

076-118 87 45
sarhadon.issa@nordicpm.se
Sebastian Gillisson

Fastighetsdrift

Fastighetstekniker, Helsingborg

076-022 75 75
sebastian.gillisson@nordicpm.se
Sebastian Stefani

Fastighetsdrift

Fastighetstekniker, Stockholm

072-555 03 58
sebastian.stefani@nordicpm.se
Simon Henriksson

Fastighetsdrift

Fastighetstekniker, Stockholm

070-211 35 55
simon.henriksson@nordicpm.se
Stefan Andersson

Fastighetsförvaltning

Teknisk förvaltare, Stockholm

076-823 77 80
stefan.andersson@nordicpm.se
Thomas Olofsson

Fastighetsdrift

Drifttekniker, Helsingborg

070-270 36 44
thomas.olofsson@nordicpm.se
Tomas Lindqvist

Fastighetsdrift

Fastighetstekniker, Karlstad

070-243 02 92
tomas.lindqvist@nordicpm.se
Tomas Schildt

Fastighetsdrift

Drifttekniker, Karlstad

073 - 097 59 60
tomas.schildt@nordicpm.se
Tonie Boström

Fastighetsdrift

Drifttekniker, Stockholm

070-855 77 12
tonie.bostrom@nordicpm.se
Örjan Johansson

Fastighetsdrift

Fastighetstekniker, Stockholm

076-322 31 58
orjan.johansson@nordicpm.se
Öyvind Törnby

Fastighetsdrift

Drifttekniker, Karlstad

076-173 13 14
oyvind.tornby@nordicpm.se